Чому не пускають в окупацію з боку Печенізької дамби?
17 серпня, 2022 у 20:56 | 2,740 | Редактор: Віра Щербак
![З кінця липня 2022 р. неофіційний «коридор» став працювати лише в один бік – на підконтрольну Україні територію. Логічне пояснення щодо заборони пересування у бік окупованих території Купʼянщини та Ізюмщини дали адміністратори телеграм каналу Izyum live news. Наводимо його дослівно.](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/17_08_22/62fd2c498ef53.jpg)
З кінця липня 2022 р. неофіційний «коридор» став працювати лише в один бік – на підконтрольну Україні територію. Логічне пояснення щодо заборони пересування у бік окупованих території Купʼянщини та Ізюмщини дали адміністратори телеграм каналу Izyum live news. Наводимо його дослівно.
Ще декілька актуальних новин на зараз