Шевченківська селищна військова адміністрація звітує про роботу за січень
31 січня, 2023 у 16:03 | 1,569 | Редактор: Ганна Тишко
![Шевченківська селищна військова адміністрація, яку очолює Сергій Старіков, опублікувала на facebook сторінці детальний звіт про роботу за січень 2023 р. Ця практика є надзвичайно позитивною і має стати прикладом для всіх громад Харківщини.](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/31_01_23/63d91e35c5dab.jpg)
Шевченківська селищна військова адміністрація, яку очолює Сергій Старіков, опублікувала на facebook сторінці детальний звіт про роботу за січень 2023 р. Ця практика є надзвичайно позитивною і має стати прикладом для всіх громад Харківщини.
Ще декілька актуальних новин на зараз