![Поліцейські Куп’янського ВП ГУНП в Харківській області наголошують: шановні громадяни, будьте обережними! Не дайте себе ошукати і не дозволяйте пройдисвітам збагатитися за ваш рахунок!](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/25_06_20/5ef457c56d181.png)
Поліцейські Куп’янського ВП ГУНП в Харківській області наголошують: шановні громадяни, будьте обережними! Не дайте себе ошукати і не дозволяйте пройдисвітам збагатитися за ваш рахунок!
Ще декілька актуальних новин на зараз
Поліцейські Куп’янського ВП ГУНП в Харківській області наголошують: шановні громадяни, будьте обережними! Не дайте себе ошукати і не дозволяйте пройдисвітам збагатитися за ваш рахунок!