Колаборантку з В.Бурлука, ексдепутатку від ОПЗЖ, судитимуть у Харкові
23 травня, 2023 у 14:43 | 639 | Редактор: Ганна Тишко
![Прокуратура завершила розслідування і передала до суду справу колишньої депутатки віз ОПЗЖ Великобурлуцької селищної ради, яка співпрацювала з окупантами на керівній посаді «в. о. помічника начальника управління Великобурлуцького територіального управління Тимчасової цивільної адміністрації Куп’янського району Харківської області».](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/23_05_23/646ca859df7b9.jpg)
Прокуратура завершила розслідування і передала до суду справу колишньої депутатки віз ОПЗЖ Великобурлуцької селищної ради, яка співпрацювала з окупантами на керівній посаді «в. о. помічника начальника управління Великобурлуцького територіального управління Тимчасової цивільної адміністрації Куп’янського району Харківської області».
Ще декілька актуальних новин на зараз