Меморандум про співпрацю з містом Прущ-Гданський уклала КМВА
11 липня, 2023 у 10:03 | 448 | Редактор: Ганна Тишко
![Фото: сайт Куп'янської міської ради 15 червня 2023 р. меморандум про співпрацю підписали начальник Куп’янської міської військової адміністрації Андрій Беседін та мер міста Прущ-Гданський Януш Врубель. У Куп'янська з'явилося ще одне місто-побратим.](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/11_07_23/64ad03ed58077.jpg)
Фото: сайт Куп'янської міської ради
15 червня 2023 р. меморандум про співпрацю підписали начальник Куп’янської міської військової адміністрації Андрій Беседін та мер міста Прущ-Гданський Януш Врубель. У Куп'янська з'явилося ще одне місто-побратим.
Ще декілька актуальних новин на зараз