Півтора місяці у полоні в окупантів: історія директорки ліцею Лісної Стінки
15 жовтня, 2023 у 16:32 | 825 | Редактор: Віра Щербак
![Фото: Global Teacher Prize Ukraine Не погодилася на співпрацю з окупантами, ховала українську символіку і витримала 45 днів у полоні. Вона вижила, продовжила працювати і отримала престижну міжнародну вчительську нагороду. Репортаж про Ларису Фесенко, незламну директорку Лісностінківського ліцею Курилівської сільської ради Куп'янського району підготувало Суспільне Харків.](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/15_10_23/652bec2249511.jpg)
Фото: Global Teacher Prize Ukraine
Не погодилася на співпрацю з окупантами, ховала українську символіку і витримала 45 днів у полоні. Вона вижила, продовжила працювати і отримала престижну міжнародну вчительську нагороду. Репортаж про Ларису Фесенко, незламну директорку Лісностінківського ліцею Курилівської сільської ради Куп'янського району підготувало Суспільне Харків.
Ще декілька актуальних новин на зараз