![За повідомленням Куп’янського відділу поліції, 16 листопада в селі Курилівка відбулася акція протесту щодо відсутності тепла в житлових будинках мешканців колишнього військового містечка.](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/19_11_20/5fb64966ed69e.jpg)
За повідомленням Куп’янського відділу поліції, 16 листопада в селі Курилівка відбулася акція протесту щодо відсутності тепла в житлових будинках мешканців колишнього військового містечка.
Ще декілька актуальних новин на зараз
За повідомленням Куп’янського відділу поліції, 16 листопада в селі Курилівка відбулася акція протесту щодо відсутності тепла в житлових будинках мешканців колишнього військового містечка.