ПЕРЕМОГА «МЕТАЛУРГА» НАД ФК «КИРИЛІВКА»

Олександр ЗУБАР 13.09.2021 у 14:00 83

11 вересня ц.р. в рамках XVII туру першості Харківської області з футболу серед аматорських команд куп’янський «Металург» на своєму полі приймав аутсайдера першої ліги ФК «Кирилівка» з однойменного села Вовчанського району.

Рахунок неочікувано на 16-й хвилині відкрили гості, їхній нападаючий Сергій Панченко вразив ворота «Металурга», які захищав Кирило Сухомлинов – 0:1.

Тож господарям поля треба було відіграватися.

Максим Муригін – автор першого голу в ворота «Кирилівки»

І на 27-й хвилині металургівець Максим Муригін зрівняв рахунок – 1:1. За такого рахунку гравці пішли на перерву.

Ярослав Шкляр – автор другого переможного голу

Але задовольнятися нічиєю на своєму полі та ще й з аутсайдером наші футболісти не бажали і у другому таймі на 50-й хвилині  Ярослав Шкляр вивів свою команду вперед – 2:1.

Ігор Сизонов – автор третього переможного голу

А на 56-й хвилині Ігор Сизонов закріпив перевагу «Металурга» - 3:1.

Міський голова Геннадій Мацегора вручає приз Олександру Капленку

В перерві матчу міський голова Геннадій Мацегора вручив приз президенту ФК «Металург», депутату Куп’янської районної ради Олександру Капленку за його активну позицію у зміцненні матеріальної бази клубу та покращення умов для тренування і виступів у чемпіонаті області футболістів і тренерського складу клубу та з нагоди Дня фізкультурника.

Отже, після туру сахновщинський «Колос» і куп’янський «Металург» не здали своїх лідерських позицій.

«Колос», у якого 44 очки, 14 перемог, 2 нічиїх та лише 1 поразка, 49 забитих і 12 пропущених м’ячів впевнено  лідирує у першій лізі.

Наш «Металург» з 37 очками, 11 перемогами, 4 нічиїми та 2 поразками, 44 забитими і 16 пропущеними м’ячами не менш впевнено закріпився на другій позиції турнірної таблиці.

А от на третій позиції сталася перестановка. Ізюмський «Крем’янець», який на своєму полі поступився лідеру першої ліги сахновщинському «Колосу» з рахунком 1:2 перемістився на четверту позицію. А його місце зайняв ФК «Золочів», який у себе вдома обіграв ФК «Гудвін» з смт.Слобожанське з крупним рахунком 3:0.

Наступну гру XVIIІ туру 18.09.2021 р. «Металург» проведе у себе вдома і буде приймати ізюмський ФК «Крем’янець». Початок матчу о 17:00 годині.