![18 вересня ц.р. в рамках XVIIІ туру першості Харківської області з футболу серед аматорських команд куп’янський «Металург» на своєму полі приймав ізюмський ФК «Крем’янець», якому програв з рахунком 2:4.](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/22_09_21/614b0c77d8710.jpg)
18 вересня ц.р. в рамках XVIIІ туру першості Харківської області з футболу серед аматорських команд куп’янський «Металург» на своєму полі приймав ізюмський ФК «Крем’янець», якому програв з рахунком 2:4.
Ще декілька актуальних новин на зараз
18 вересня ц.р. в рамках XVIIІ туру першості Харківської області з футболу серед аматорських команд куп’янський «Металург» на своєму полі приймав ізюмський ФК «Крем’янець», якому програв з рахунком 2:4.