![В рамках ХІХ туру першості Харківської області з футболу серед аматорських команд куп’янський «Металург» 25 вересня грав на виїзді в м.Золочеві з місцевим однойменним футбольним клубом.](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/29_09_21/61545516e9193.jpg)
В рамках ХІХ туру першості Харківської області з футболу серед аматорських команд куп’янський «Металург» 25 вересня грав на виїзді в м.Золочеві з місцевим однойменним футбольним клубом.
Ще декілька актуальних новин на зараз
В рамках ХІХ туру першості Харківської області з футболу серед аматорських команд куп’янський «Металург» 25 вересня грав на виїзді в м.Золочеві з місцевим однойменним футбольним клубом.