![Розмаїттям фарб та красою довкілля зачаровують картини куп’янського художника Володимира Логінова. Його персональна виставка «Пори року» відкрилася в Куп’янському краєзнавчому музеї 23 липня 2020 року.](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/29_07_20/5f213e2e6e4a4.jpg)
Розмаїттям фарб та красою довкілля зачаровують картини куп’янського художника Володимира Логінова. Його персональна виставка «Пори року» відкрилася в Куп’янському краєзнавчому музеї 23 липня 2020 року.
Ще декілька актуальних новин на зараз
Розмаїттям фарб та красою довкілля зачаровують картини куп’янського художника Володимира Логінова. Його персональна виставка «Пори року» відкрилася в Куп’янському краєзнавчому музеї 23 липня 2020 року.