![Рівно сто років тому, 8 липня 1923 року, побачила світ газета «Страничка Купянска» — додаток до харківської газети «Пролетарий». За період з 8 липня до 29 жовтня побачили світ 14 чисел видання.](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/10_07_23/64ac3aa47bf69.jpg)
Рівно сто років тому, 8 липня 1923 року, побачила світ газета «Страничка Купянска» — додаток до харківської газети «Пролетарий». За період з 8 липня до 29 жовтня побачили світ 14 чисел видання.
Ще декілька актуальних новин на зараз
Рівно сто років тому, 8 липня 1923 року, побачила світ газета «Страничка Купянска» — додаток до харківської газети «Пролетарий». За період з 8 липня до 29 жовтня побачили світ 14 чисел видання.