Куп’янські велоспорстмени серед лідерів!
12 серпня, 2020 у 11:42 | 559 | Редактор: Ольга Полтавець
![Початок серпня подарував довгоочікуване свято спорту всім учасникам, вболівальникам та небайдужим куп’янчанам. Стомившись від карантинних обмежень, учасники з Києва, Чернівців, Харківської та Чернівецької областей зі спортивним запалом зібралися на спеціалізованій ВМХ-трасі мікрорайону Ювілейний у Куп’янську на Всеукраїнські змагання з велоспорту.](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/12_08_20/5f33b0937c016.jpg)
Початок серпня подарував довгоочікуване свято спорту всім учасникам, вболівальникам та небайдужим куп’янчанам. Стомившись від карантинних обмежень, учасники з Києва, Чернівців, Харківської та Чернівецької областей зі спортивним запалом зібралися на спеціалізованій ВМХ-трасі мікрорайону Ювілейний у Куп’янську на Всеукраїнські змагання з велоспорту.
Ще декілька актуальних новин на зараз