У Куп’янському районі збиральна кампанія ранніх зернових завершена
11 серпня, 2020 у 12:13 | 316 | Редактор: Куп’янська районна державна адміністрація
Спекотна пора на полях району триває. Однак перші підсумки зернозбиральної кампанії -2020 вже маємо. За самовіддану працю аграріям завдячує голова Куп’янської РДА Сніжана Чернова. Тож вісті з полів з перших вуст керівника району.
Ще декілька актуальних новин на зараз