Куп’янських рятівників привітали з професійним святом
18 вересня, 2020 у 14:31 | 230 | Редактор: Куп’янська районна державна адміністрація
![17 вересня 2020 року з нагоди Дня рятувальника працівників Куп’янського районного відділу Головного управління державної служби надзвичайних ситуацій України в Харківській області привітала голова Куп’янської районної державної адміністрації Сніжана Чернова.](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/23_09_20/5f6b3291bd824.jpg)
17 вересня 2020 року з нагоди Дня рятувальника працівників Куп’янського районного відділу Головного управління державної служби надзвичайних ситуацій України в Харківській області привітала голова Куп’янської районної державної адміністрації Сніжана Чернова.
Ще декілька актуальних новин на зараз