![Голова Куп’янської спілки ветеранів Афганістану Михайло Папуцін вручив нагороди від Української спілки ветеранів Афганістану жінкам-вдовам афганців, які втратили своїх чоловіків у 2020 році.](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/18_02_21/602e3346ab079.jpg)
Голова Куп’янської спілки ветеранів Афганістану Михайло Папуцін вручив нагороди від Української спілки ветеранів Афганістану жінкам-вдовам афганців, які втратили своїх чоловіків у 2020 році.
Ще декілька актуальних новин на зараз
Голова Куп’янської спілки ветеранів Афганістану Михайло Папуцін вручив нагороди від Української спілки ветеранів Афганістану жінкам-вдовам афганців, які втратили своїх чоловіків у 2020 році.