![Протягом п’яти років у Куп’янському районі діяла «Комплексна програма запобігання виникнення пожеж та зменшення їх наслідків», фінансування якої відбувалося за рахунок районного бюджету.](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/17_03_21/6051f8f95a40e.jpg)
Протягом п’яти років у Куп’янському районі діяла «Комплексна програма запобігання виникнення пожеж та зменшення їх наслідків», фінансування якої відбувалося за рахунок районного бюджету.
Ще декілька актуальних новин на зараз
Протягом п’яти років у Куп’янському районі діяла «Комплексна програма запобігання виникнення пожеж та зменшення їх наслідків», фінансування якої відбувалося за рахунок районного бюджету.