Як на Куп’янщині історію компартії пропагували
18 липня, 2023 у 15:25 | 327 | Редактор: Степан Радченко
![Пропаганда й агітація завжди були сильним боком комуністичної партії, якому приділялась підвищена увага. 100 років тому у Куп'янську провели пропагандистсько-агітаційні курси-з'їзд.
На ньому більшовики, як завжди, розповідали про світле майбутнє, а тим часом у районі тривали репресії...](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/18_07_23/64b685abbd2e2.jpg)
Пропаганда й агітація завжди були сильним боком комуністичної партії, якому приділялась підвищена увага. 100 років тому у Куп'янську провели пропагандистсько-агітаційні курси-з'їзд. На ньому більшовики, як завжди, розповідали про світле майбутнє, а тим часом у районі тривали репресії...
Ще декілька актуальних новин на зараз